Maja Krzyżewska Artystką Kwietnia NetFanKids.pl

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Maja Krzyżewska Artystką Kwietnia NetFanKids.pl
 fot. mat. prasowe

Maja Krzyżewska ma 13 lat i sama o sobie mówi, że jest „Mają z końca świata”. Pochodzi z małej wsi na Suwalszczyźnie, Szeszupka, w której mieszka tylko 17-osób. Ale nie przeszkodziło Mai, aby spełniać swoje marzenia.

W 2023 roku wzięła udział w szóstej edycji polskiej wersji The Voice Kids, wybierając drużynę Cleo. Trenerka stwierdziła, że Maja dysponuje „anielskim głosem”. We wrześniu tego samego roku wzięła udział w programie Szansa na Sukces - Eurowizja Junior, który wygrała. Krzyżewska reprezentowała Polskę w Nicei z piosenką “I Just Need A Friend”, zajmując historyczne 6. miejsce. To jak do tej pory czwarty najlepszy wynik naszego kraju w 20-letniej historii udziałów w Junior Eurovision Song Contest.

W marcu ukazał się jej nowy singiel zatytułowany "Błękitny". Autorami “Błęktinego” są Mimi Wydrzyńska, trenerka wokalna Mai oraz Leon Krześniak.  W teledysku do piosenki obok Mai wystąpiły dwie jej dwie przyjaciółki i tancerki, Nadia Borczyńska i Michalina Wysokińska, z którymi poznały się przy okazji występu z “I Just Need A Friend” w Nicei. Za reżyserię klipu odpowiada Karol Moch.

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 02.04.2024   fot. mat. prasowe

Polskie Radio Dzieciom Świętuje 9. Urodziny W Rytmach Muzyki  

"To jest to" nowy singiel od TSO!

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie