Sara James z osobistym przekazem w najnowszym singlu "I tell everyone about you"

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Sara James z osobistym przekazem w najnowszym singlu I tell everyone about you
 fot. mat. prasowe universalmusic.pl

Sara James prezentuje słuchaczom swój najnowszy utwór „I tell everyone about you”, tym samym decydując się na jeden z najbardziej osobistych kroków, jakie postawiła do tej pory w swojej karierze.

Artystka nie ukrywa, że utwór ma dla niej wyjątkowe znaczenie, opowiada bowiem o kimś szczególnie ważnym dla Sary. Proces powstawania utworu był emocjonujący, choć – jak podkreśla sama Sara – także niezwykle wzbogacający i wyjątkowy:

– Piosenkę zrobiłam w LA z producentem Johnem Samuelem, którego moi słuchacze mogą już kojarzyć – zrobiliśmy razem „Blue” czy „Ctrl Alt Del”. Tego dnia nie miałam żadnego ustalonego pomysłu na temat piosenki. Wyszło to ze mnie bardzo naturalnie. Piosenka jest o mojej cudownej babci, której już nie ma ze mną. To moje wspomnienie, które na zawsze zostanie w moim sercu i uczucia, które mi towarzyszą przez moją drogę. Chciałam nagrać tę piosenkę, ponieważ moja babcia była jedną z najważniejszych osób w moim życiu i dzięki niej jestem taką a nie inną osobą. Ta piosenka to trochę taka pamiątka. Coś na zawsze naszego i wspólnego.

Sara po raz pierwszy zaprezentowała utwór podczas swojego niedawnego występu na festiwalu Next Fest w Poznaniu. Występ artystki spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności, a utwór „I tell everyone about you” był jednym z wielu, które Sara tego dnia zagrała przedpremierowo. Artystka kontynuuje pracę nad debiutanckim albumem, który sądząc po prezentowanych na żywo utworach, zapowiada się energetyzująco i niezwykle jakościowo.


 

author

Renata Wilczura

Zastępca Redaktora naczelnego - Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 26.04.2024   universalmusic.pl   fot. mat. prasowe

"Pamiętaj mnie" - nowa propozycja od grupy Alert!

Maddox Batson Artystą maja NetFankids.pl!

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie