Maddox Batson Artystą maja NetFankids.pl!

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Maddox Batson Artystą maja NetFankids.pl!
 fot. mat. prasowe

Maddox Batson to 14—letni wokalista pochodzący ze Stanów Zjednoczonych,  który wykonuje piosenki z gatunku country. Urodził się 13 grudnia 2009 roku w Tennessee a dorastał w dzielnicy Nashville Hermitage. Obecnie mieszka w Birmingham w stanie Alabama. Maddox śpiewał od dziecka ale pierwsze piosenki udostępniał na swoich profilach w mediach społecznościowych w 2020 roku.

We wrześniu 2023 roku jego wykonanie piosenki „Dancing in The Sky” Sama Barbera stało się wiralem na Tik Toku z ponad milionem odtworzeń, dzięki czemu zyskał ogromną popularność. Obecnie śpiewa głównie covery utworów Morgana Wallena, gwiazdy muzyki country. Na swoim profilu na Tik Toku posiada ponad 2 miliony obserwujących.
Jest wszechstronnie utalentowanym nastolatkiem. Oprócz tego, ze śpiewa, również gra na gitarze, mandolinie i pianinie, pisze teksty piosenek i komponuje muzykę . Interesuje się sportem, miedzy innymi koszykówką oraz besaballem.
Ma ogromne szanse aby stać się wielką gwiazdą muzyki country.

Podczas jego występów na scenie towarzyszy mu jego tata, który akompaniuje mu na gitarze i w którym ma ogromne wsparcie. 14 marca 2024 premierę miał jego autorski singiel zatytułowany „Tears in the river”, który obecnie na platformie You Tube ma prawie pół miliona wyświetleń.

25 kwietnia na jego kanale na YT premierę miał cover utworu „I wanna know”.

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 01.05.2024   fot. mat. prasowe

Sara James z osobistym przekazem w najnowszym singlu "I tell everyone about you"

Czego dowiadujemy się w najnowszym utworze Olivki Majewskiej - "teraz wiem"?

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie