"To jest to" nowy singiel od TSO!

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
To jest to nowy singiel od TSO!
 fot. mat. prasowe

4 kwietnia swoją premierę ma najnowszy singiel TSO (Taka Sobie Orchestra) zatytułowany „To jest to”. Piosenka zapowiada drugi album formacji. Najnowszy utwór, stanowi podsumowanie rocznej działalności zespołu.

W tym czasie, TSO wydało debiutancki album zatytułowany „Drogowskazy”, który spotkał się z pozytywnym odbiorem słuchaczy oraz branży muzycznej.  Piosenki z płyty gościły na playlistach kilku rozgłośni radiowych. Single promujące „Drogowskazy” przez wiele tygodni zajmowały wysokie miejsca na Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. Każda z piosenek niesie ze sobą niezwykły przekaz dotyczący rodziny, wsparcia, tolerancji i wielu innych ważnych wartości. Swoją muzyką TSO dociera nie tylko do dorosłych, ale także do dzieci i nastolatków.  Piosenka „To będzie dobry dzień” została wykorzystana w czołówce programu śniadaniowego "To dobry dzień” w TVP3 Lublin. TSO można również usłyszeć na ścieżce dźwiękowej do filmu  "Podróże z Albertem”, którego premiera odbyła się 29 marca (w głównej roli Mikołaj Roznerski).

Zespół nawiązał również współpracę z Markiem Dudkiewiczem - legendą polskiej muzyki, której efekty poznamy w niedalekiej przyszłości.  TSO idzie jak burza i zaraża pozytywną energią!

TSO - Taka Sobie Orchestra to zespół wokalny, na którego czele stoi Agnieszka Wiechnik - trenerka wokalna, songwriterka, uczestniczka takich programów jak: "Tak To Leciało", "Must Be The Music", "Szansa Na Sukces" czy "Bitwa Na Głosy". Wszyscy wokaliści pochodzą z Lubelszczyzny i są uczniami Agnieszki.

 

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 04.04.2024   fot. mat. prasowe

Maja Krzyżewska Artystką Kwietnia NetFanKids.pl

Oliwier Olczuk z debiutanckim singlem "Gucio"

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie