ALERT Artystą marca NetFanKids.pl!

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
ALERT Artystą marca NetFanKids.pl!
 fot. mat. prasowe

ALERT to rozśpiewana grupa tworząca wyjątkowo zgrany team. Ich projekty to nowoczesne brzmienia i ważne tematy z życia codziennego. Nie boją się wyzwań i często sięgają po znane piosenki, tworząc do nich autorskie aranżacje. Swoją działalnością wspierają działania wielu polskich fundacji.

Na swoim koncie mają trzy teledyski do piosenek: It’s My Life, Szary świat oraz What Was I Made For, wspierające fundacje: Fundacja Zobacz Mnie, Fundacja Iskierka oraz Fundacja Twarze Depresji. Każde wideo można zobaczyć na ich kanale YouTube. Do swoich produkcji często zapraszają gości specjalnych.

Dotąd współpracowali z takimi artystami jak Miłosz Skierski, Szymon Grzybacz i Gosia Młynarczyk. W planach mają jeszcze wiele ciekawych piosenek, w zupełnie nowych, własnych aranżacjach, we współpracy z kolejnymi wyjątkowymi gośćmi.

Grupa ALERT działa przy Krakowskim Centrum Artystycznym, gdzie na codzień spotykają się na próbach i sesjach nagraniowych. Wszystko dzieję się pod okiem prowadzących: Anety, Mateusza i Maksa, którzy całym sercem dbają o rozwój, jakość i wizerunek powstałego projektu. To oni zajmują się wszystkim od początku do końca - od wizji stylistycznych, przez dobór repertuaru i wiele godzin przygotowań, aż po realizację, czyli nagrania, montaż, promocję, social media i wiele innych działań. Są dumni, że mają tak wiele wspaniałych młodych wokalistów pod sobą, z którymi mogą tworzyć ten projekt.

Sesje nagraniowe i zdjęciowe są nieraz bardzo wymagające, czasochłonne i trudne, ale później efekt finalny uświadamia, że było warto.

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 03.03.2024   fot. mat. prasowe

Nadchodzi wielka technologiczna przygoda, czyli film "Podróże z Albertem"!

Polskie Radio Dzieciom Świętuje 9. Urodziny W Rytmach Muzyki  

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie