Natalia Grosiak zapowiada niezwykle intensywny rok z trzema wyjątkowymi projektami muzycznymi!

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Natalia Grosiak zapowiada niezwykle intensywny rok z trzema wyjątkowymi projektami muzycznymi!
 fot. mat. prasowe Inf.prasowa

Natalia Grosiak rozpoczyna rok 2024 pełen pasji i kreatywności, prezentując trzy wyjątkowe projekty muzyczne. Po premierze singla "Jesteś Piękny" w styczniu, który jest zapowiedzią jej solowego albumu, Natalia nie zwalnia tempa.

Dziś artystka z radością ogłasza premierę pierwszego singla z jej nowego projektu dla najmłodszych – "Panda i Banda". Ta unikalna inicjatywa łączy świat muzyki z wyobraźnią dzieci, obiecując niezapomniane doświadczenia dźwiękowe dla najmłodszych słuchaczy. Ten uroczy projekt powstał we współpracy z dziećmi Natalii oraz jej przyjaciółmi.

Pomysł na płytę zrodził się w zaciszu domowym, gdzie wspólnie z dziećmi Natalia układała piosenki. Panda Mama (Natalia Grosiak), Fenek Kaja i Pająk Czarna (córki Natalii) mają sporą bandę przyjaciół. Na płycie zagościły inne Pandy, Gepardy i Żyrafa. Mama Panda zagrała płytę na guitalele i ukulele, a Pan Pepe Panda (Piotr Pluta) i Pan Dawid Panda (Dawid Korbaczyński) dograli gościnnie gitary. Wszystkie postaci z piosenek zostały narysowane przez Fenka i Pająka i tworzą nieodłączny element całej Bandy. Piosenki Pandy i Bandy mają charakter domowy, akustyczny, słychać w nich odgłosy z podwórka, domu, głosy Mamy, która czuwa nad całym projektem.

Pierwszym udostępnionym utworem jest pogodna i rytmiczna kompozycja – „Idzie Lama”, która wprowadza dzieci w świat licznej rodziny lam. Tekst piosenki jest prosty i łatwy do zapamiętania, co sprawia, że jest idealny dla najmłodszych słuchaczy.

 

author

Renata Wilczura

Zastępca Redaktora naczelnego - Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 08.02.2024   Inf.prasowa   fot. mat. prasowe

KIDZ BOP Artystą lutego NetFanKids.pl!

Nadchodzi wielka technologiczna przygoda, czyli film "Podróże z Albertem"!

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie