Justyna Reczeniedi & Aleksander Szwarnowiecki w wyjątkowej pastorałce "Przyjdzie czas" !

Ten tekst przeczytasz w ok. 2 minuty
Justyna Reczeniedi & Aleksander Szwarnowiecki w wyjątkowej pastorałce Przyjdzie czas !
 fot. mat. prasowe Inf. prasowa

13 letni Aleksander Szwarnowiecki zaśpiewał z gwiazdą opery Justyną Reczeniedi. Wykonują pastorałkę napisaną przez Pawła Gosposia W środę, 6 grudnia, w Mikołajki, miała miejsce wyjątkowa  premiera piosenki. "Przyjdzie czas" to współczesna pastorałka, którą wykonują wspólnie Aleksander Szwarnowiecki, wybitnie utalentowany wokalnie 13-latek z Tarnobrzega i Justyna Reczeniedi, sopranistka, prawdziwa gwiazda operowa międzynarodowego formatu, solistka Polskiej Opery Królewskiej. Słowa i muzykę do piosenki napisał Paweł Gospoś, tarnobrzeżanin, muzyk, kompozytor.

Paweł Gospoś - muzyk, kompozytor, autor tekstów oligofrenopedagog, koordynator i pomyslodawca akcji charytatywnej "Choinka Życzeń", która już od 17 lat działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami. W 2022 roku wydał swoją debiutancką płytę "Obudź się całkiem nowe dźwięki" - piosenki dla dzieci, młodzieży i dorosłych na której gościnnie zaśpiewali znani polscy wokaliści: Monika Urlik, Kasia Lisowska, Małgorzata Nakonieczna, Weronika Nowak, Andrzej Piaseczny, Kamil Bijoś, Adrian Stodolak i utalentowany młody wokalista Aleksander Szwarnowiecki. Piosenka "Wiatr, śnieg, zima, zima" pochodząca z albumu, została numerem 1 na Top Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom, które jest rocznym podsumowaniem najpopularniejszych piosenek na Liście Przebojów stacji.

W listopadzie napisał tekst i muzykę do piosenki "Więcej chcę" którą zaśpiewał Aleksander Szwarnowiecki i która to stała singlem młodego wokalisty.

Niedawno nawiązał współpracę ze znaną i cenioną śpiewaczką operową Justyną Reczeniedi. Zaprosił ją do współpracy przy nowym projekcie w z Aleksandrem Szwarnowieckim zaśpiewała w duecie pastorałkę "Przyjdzie czas".

Alekander Szwarnowiecki śpiewa odkąd pamięta. Już jako trzylatek próbował naśladować wielu wokalistów. Uczęszcza na zajęcia do Studia Muzyki Rozrywkowej eMka w Nowej Dębie. Był uczestnikiem programu "The Voice Kids". W trakcie swojej muzycznej przygody 13-latek zdobył wiele nagród: Grand Prix 25 konkursu piosenki Wygraj Sukces Tarnobrzeg 2020, Grand Prix Festiwalu MIT TON Piosenki Krystyny Kwiatkowskiej Warszawa 2022, Grand Prix HU HU HA Międzynarodowy Festiwal Piosenki Świątecznej i Zimowej 2022, Grand Prix Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "GLORIA" 2023, Grand Prix Międzynarodowy konkursie "Kolęda w pokoju"2023, Grand Prix Ogólnopolski Festiwal Edukacji Muzycznej BEST OFFEM 2023. Olek był Artystą Kwietnia 2023 NetFankids.pl.

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 09.12.2023   Inf. prasowa   fot. mat. prasowe

TSO (Taka Sobie Orchestra) premiera płyty "Drogowskazy" oraz świątecznego singla "Do Domu na Święta"

Nadchodzi wielka technologiczna przygoda, czyli film "Podróże z Albertem"!

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie