Centrum Uśmiechu z nową piosenką!

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Centrum Uśmiechu z nową piosenką!
 fot. mat. prasowe magicrecords.pl

"Trener Pomidor" to radosna, pełna energii piosenka zachęcająca dzieci do aktywności fizycznej i dobrej zabawy. Tekst piosenki opisuje sympatycznego trenera Pomidora, który poprzez swoje rady i zabawy motywuje dzieci do ruchu i ćwiczeń. Utwór zapowiada nowy albumu zespołu pt. "Czas na zabawę", który ukaże się 26 lipca, w dniu rozpoczęcia Letnich Igrzysk Olimpijskich.

Centrum Uśmiechu to zespół, który od ponad 20 lat tworzy muzykę dla dzieci, edukując kolejne pokolenia. Ich filozofia opiera się na przekazywaniu ważnych treści dotyczących zdrowia i aktywności fizycznej w sposób zrozumiały dla najmłodszych, unikając przy tym moralizatorskiego tonu. Dzięki takim hitom jak „Olimpiada w Jarzynowie”, „Gruszka” czy „Światła drogowe”, które wygenerowały ponad 150 milionów odtworzeń, zyskali uznanie dzieci i rodziców w całym kraju. Poprzednia płyta zespołu, „Inspektor Ogórek – czas na zdrowie”, została nominowana nagrody muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki dziecięcej.


 

 

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 04.07.2024   magicrecords.pl   fot. mat. prasowe

Oliwier Olczuk: "Nie było łatwo zaśpiewać o przyjacielu, który odszedł gdyż wracały wspomnienia z nim związane te wesołe i smutne ale mam nadzieję, że się z nim kiedyś spotkam..."

Ciocia Aga i premiera jej wspaniałych Piosenek dla dzieci!

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie