"Dzień Taty" - najradośniejszy dzień wakacji? Małe TGD z wyjątkowymi muzycznymi życzeniami

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Dzień Taty - najradośniejszy dzień wakacji? Małe TGD z wyjątkowymi muzycznymi życzeniami
 fot. mat. prasowe nolekko.pl

Najnowszy singiel Małego TGD “Dzień Taty” jest radosną celebracją rodzinnych więzi. Bo każdy tata jest bohaterem, chociaż wcale nie nosi peleryny.
 

Dzień Taty jest tylko raz w roku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by świętować go codziennie. Małe TGD przypomina o wyjątkowej więzi między dziećmi i ojcami: o przyjaźni, o zaufaniu i naturalnej potrzebie bliskości. I chłopcy, i dziewczynki widzą w tacie bohatera, autorytet i wzór do naśladowania. Tata pozwala na harce, tata jest nauczycielem, tata pomoże przejść przez każdą bolączkę i jest idealnym kompanem podczas najbardziej wyboistej z podróży - dorastania. “Dzień Taty” Małego TGD to zaproszenie do wspólnego spędzania czasu i przeżywania szalonych wakacyjnych przygód, ale także przypominajka, że dzieci chcą i potrzebują taty w swoim życiu jeszcze “zanim będą duzi”. Przywiązanie i miłość są od zawsze - na zawsze.

“Dzień Taty” brzmi jak idealny dzień spędzony z tatą. Nie ma w tym blefu: jest żywiołowość, nieskrępowanie, dziecięca radość i mnóstwo energii. Gitarowy riff przypomina o tacie grającym ulubioną piosenkę na ognisku, a syntezatorowe wpływy prosto z lat 80. są żywcem wyjęte z jego ulubionych płyt z czasów młodości. Najnowszy singiel Małego TGD wyśmienicie sprawdzi się do wspólnego śpiewania i dostarczy mnóstwo frajdy zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Chociaż “Dzień Taty” świętujemy 23 czerwca, piosenka perfekcyjnie posłuży jako hymn wakacji i soundtrack letnich perypetii.

“Dzień Taty” brzmi jak idealny dzień spędzony z tatą. Nie ma w tym blefu: jest żywiołowość, nieskrępowanie, dziecięca radość i mnóstwo energii.  Gitarowy riff przypomina o tacie grającym ulubioną piosenkę na ognisku, a syntezatorowe wpływy prosto z lat 80. są żywcem wyjęte z jego ulubionych płyt z czasów młodości. Najnowszy singiel Małego TGD wyśmienicie sprawdzi się do wspólnego śpiewania i dostarczy mnóstwo frajdy zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Chociaż “Dzień Taty” świętujemy 23 czerwca, piosenka perfekcyjnie posłuży jako hymn wakacji i soundtrack letnich perypetii.
 
Małe TGD to dziecięcy zespół, który udowodnił, że muzyką może przenosić góry. Do tej pory grupa wydała trzy albumy studyjne, a czwarty - “Dzień Dziecka”, promowany przez single “Dzień Mamy”, “Tobosco”  i najnowszy “Dzień Taty” -  ukazał się 31 maja.

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 24.06.2024   nolekko.pl   fot. mat. prasowe

Fasten your seatbelts. Kierunek? "Terminal 3" Viki Gabor!

Oliwier Olczuk: "Nie było łatwo zaśpiewać o przyjacielu, który odszedł gdyż wracały wspomnienia z nim związane te wesołe i smutne ale mam nadzieję, że się z nim kiedyś spotkam..."

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie