Polskie Radio Dzieciom Świętuje 9. Urodziny W Rytmach Muzyki  

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Polskie Radio Dzieciom Świętuje 9. Urodziny W Rytmach Muzyki  
 fot. mat. prasowe polskieradio.pl

W poniedziałek, 1 kwietnia Polskie Radio Dzieciom świętować będzie swoje 9. urodziny. Z tej okazji od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 pojawią się specjalne urodzinowe koncerty. Na słuchaczy  Polskiego Radia Dzieciom czekają także urodzinowe niespodzianki. 
 
W tym roku Polskie Radio Dzieciom będzie świętowało swoje urodziny koncertowo. Zwieńczeniem ich muzycznej oprawy będzie „Piegowaty koncert”, który odbędzie się 6 kwietnia, o godz. 12.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Transmisja koncertu na antenie Polskiego Radia Dzieciom.

A wcześniej, już od poniedziałku, 1 kwietnia do piątku o godz. 18.00 emitowane będą specjalne koncerty, które dotychczas zorganizowało Polskie Radio Dzieciom, m.in. koncert „Głosem Dziecka”, podczas którego wystąpili laureaci Konkursu Talentów Polskiego Radia Dzieciom, koncert Joszka Brody czy Majki Jeżowskiej. W dniu urodzin nie zabraknie również audycji pełnych niespodzianek i upominków: w „Poranku w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 8.00)  oraz w  „Popołudniku w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 15.00).

1 kwietnia, Polskie Radio Dzieciom wspólnie z Radiowym Centrum Kultury Ludowej, które obchodzi wtedy 30. Urodziny (tego dnia co radiowa Trójka 62.) będą wspólnie świętować w audycji „Źródełko”, podczas której Piotr Dorosz opowie m. in. o historii redakcji. 

W czwartek, 4 kwietnia w specjalnym wydaniu „TOP Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom”  (godz. 15.00-18.00) prezentowane będą piosenki najdłużej goszczące na szczycie „Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom”. W audycji nie zabraknie także wspomnień, emocjonujących momentów oraz rozmów z młodymi artystami.  

 

author

Renata Wilczura

Zastępca Redaktora naczelnego - Redaktor - Dział prasowy
 renata.wilczura@netfan.pl

 28.03.2024   polskieradio.pl   fot. mat. prasowe

Natalia Grosiak Prezentuje Drugi Singiel Z Jej Dziecięcego Projektu Panda I Banda

Maja Krzyżewska Artystką Kwietnia NetFanKids.pl

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie