"Pa!" - nowy singiel Olivki Majewskiej

Ten tekst przeczytasz w ok. 1 minutę
Pa! - nowy singiel Olivki Majewskiej
 fot. mat. prasowe Inf. prasowa

Utwór Pa! to pożegnanie się z przeszłością, zakończenie pewnego etapu i mrugnięcie oczkiem do wszystkich skończonych przyjaźni i “doradców”, którzy widzieli drogę Olivki lepiej niż ona sama.

Olivka Majewska to młoda, wschodząca artystka, którą z pewnością warto zapamiętać. Tworzy swoją autorską mieszankę styli, jakiej na próżno szukać w polskiej muzyce. Wyróżniają ją specyficzne produkcje z pogranicza Synth POPu, R&B, trapu i muzyki elektronicznej. Obdarzona niezwykle delikatną barwą głosu, autorka tekstów i kompozytorka. Nostalgiczna dusza przepełniona ogromną wrażliwością i dojrzałością. Bawi się tekstami, opisując w nich swoje emocje, osobiste historie i przeżycia. Doskonale rozumie i porusza problemy dotyczące jej pokolenia. Pochodzi z miasta, w którym każda odmienność była mocno oceniana i komentowana przez jej otoczenie. Dzisiaj nie boi się mówić głośno o tym, co czuje. Aktualnie, Olivka nie zwalnia tempa i pracuje nad materiałem na swój debiutancki
album.

Jak mówi artystka: To najbardziej osobisty i bliski mi utwór jaki do tej pory napisałam”. Pa! to początek ;). Początek współpracy Olivki z Jakubem Laszukiem i Wiktorem Wójcikiem - producentami takich hitów jak: Herbata z imbirem, Nim zajdzie słońce czy Pijemy za lepszy czas. Wiemy już, że to ich pierwszy ale nie ostatni wspólny utwór.

W 2022 roku, wzięła udział w szóstej edycji programu The Voice Kids. W pierwszym etapie zaśpiewała utwór bryskiej „Odbicie’’. Jej występ uzyskał ponad 1,7 mln wyświetleń w serwisie Tik Tok i zapewnił jej niespotykany wcześniej finałowy występ specjalny, w tej samej edycji programu u boku samej autorki utworu. Latem 2023 uczestniczyła w programie Szansa na sukces Eurowizja Junior 2023. W sierpniu wystąpiła w Zamościu podczas koncertu z cyklu letniej trasy Roztańczona Polska.

author

Sebastian Płatek

Redaktor naczelny
 redakcja@netfan.pl

 24.11.2023   Inf. prasowa   fot. mat. prasowe

"Słońce" od Karoliny Jasińskiej!

Czekaliśmy na to 40 lat! Album "Akademia Pana Kleksa" już dostępny!

CZYTAJ RÓWNIEŻ
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Trwa ładowanie